menu

Otevírací doba Po - Pá: 10-18 h.
So: 9 - 13h.
Ne: zavřeno

Kontaktujte nás +420 603 428 628 | info@autoluka.cz

Komisní prodej

Společnost Auto-Luka s.r.o nabízí zprostředkování prodeje Vašeho vozidla v naší prodejně nebo umístění Vášeho vozidla na našich inzertních serverech od letošního roku BEZPLATNĚ. pokud na vozidlo nenajdeme kupce nemusíte nám nic platit. Zaplatíte předem dohodnutou marži až se vozidlo prodá bez žádných dalších poplatků.

  • Váš vůz budeme nabízet na mnoha českých i zahraničních inzertních serverech přímo zaměřených na prodej automobilů např. Sauto.cz, Autohandl.cz, Avízo.cz, Otomoto.pl, Aukro.cz, Tipcars.com, Cars.czAutobazar.cz, Autovia.sk, Annonce.cz, Eautobazar.com a dalších, se kterými máme řádně uzavřené smlouvy. Inzerované vozidlo naleznete i na naší domovské stránce www.autoluka.cz kolonka nabídka vozidel kde můžete zkontrolovat správnost inzerovaných udajů včetně aktualní prodejní ceny. Autobazar Auto-Luka s.r.o se nachází na rohu frekventované křižovatky s pomalým průjezdem kolem jedoucích vozidel tedy potencionálních zákazníku a je tedy lákavým místem pro prodej právě Vašeho vozidla . Atraktivní otevírací doba: Máme otevřeno každý den v týdnu vč. víkendu
  • Další možností prodeje Vašeho vozidla je „virtuální prodej“ - to by pro Vás znamenalo, že přijedete k nám, my Vaše auto nafotíme uděláme společně zkušební jizdu a Vy s ním opět odjedete. Váš vůz budeme nabízet na výše zmíněných internetových stránkách, čímž se mnohonásobně zvýší a urychlí prodej Vašeho vozu. Automobil do naší prodejny přistavíte až v tu chvíli , kdy Vás budeme kontaktovat, že máme vhodného zájemce. Neplatíte žádné poplatky, my si k Vaší ceně vozu přičteme provizi a za tuto cenu budeme vůz nabízet. Jelikož klademe velký důraz na aktualnost vozového parku je nutné dodržet základní kodex a při nahodilém prodeji vozidla vlastnímu zájemci je nutné nás o tom do 24hodin informovat at můžeme vozidlo z inzertní nabídky stáhnout, takové zapomenutí by Vás už něco stálo.

Kde nás najdete

AUTO - LUKA s.r.o.

U zahrádek 94
742 83 Klimkovice
Česká Republika

Email: info@autoluka.cz
Mobil: +420 603 428 628
+420 604 707 060

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 - 18:00 h.
So: 09:00 - 13:00 h.
Ne: zavřeno
IČ: 26 78 23 41
DIČ: CZ26 78 23 41
  • AutoLuka Ostrava
  • AutoLuka Ostrava
  • AutoLuka Ostrava
  • AutoLuka Ostrava